• Emailptgj@johor.gov.my
  • AddressBangunan Dato' Mohamad Salleh Perang, Kota Iskandar, Peti Surat 718, 79576 Iskandar Puteri, Johor Darul Ta'zim.
  • Emailptgj@johor.gov.my
  • AddressBangunan Dato' Mohamad Salleh Perang, Kota Iskandar, Peti Surat 718, 79576 Iskandar Puteri, Johor Darul Ta'zim.

Direktori Pegawai

BILSENARAI PEGAWAI
1. YB Dato’ Haji Mohammed Ridha Bin Dato’ Haji Abd. Kadir

Pengarah Tanah Dan Galian Johor
mridhajcs@johor.gov.my
2. Puan Suhailizan Binti Suliman

Timbalan Pengarah I ( Pengurusan/ Pembangunan )
suhailizan@johor.gov.my
3. Puan Hajah Zihan binti Ismail

Timbalan Pengarah II ( Pendaftaran )
zihan@johor.gov.my
4. Encik Mohd Shahrizan Bin Sahid 

Ketua Penolong Pengarah ( Pembangunan Tanah )
shahrizan@johor.gov.my
5.  Encik Abdul Karim Bin Bakar

Ketua Penolong Pengarah ( Pendaftaran Hakmilik )
a.karim@johor.gov.my
6.  YM Puan Hajah Ungku Khalsom Sofia Binti Ungku Yusoff

Ketua Penolong Pengarah ( Hakmilik Strata )
u.khalsom@johor.gov.my
7.  Encik Mohd Izzul Helmi Bin Ahmad

Ketua Penolong Pengarah ( Pelupusan ,Penguatkuasaan & Teknikal)
izzul.helmi@johor.gov.my
8.  Tuan Syed Muhammad Khalil Bin Syed Ahmad

Ketua Penolong Pengarah ( Hasil dan Teknologi Maklumat )
sm.khalil@johor.gov.my
9.  Puan Raja Emy Arfah binti Raja Abd Rahman

Pegawai Teknologi Maklumat
rajaemy@johor.gov.my
10. Puan Lydia Binti Salleh

Pegawai Undang-Undang
lydia.salleh@johor.gov.my
11. Puan Nur Afiqah Radhiah Binti Zainurin

Pegawai Undang-Undang
afiqah.radhiah@johor.gov.my
12.  Encik Mohd Nurulamin Bin Abd Rahaman

Penolong Pengarah ( Pembangunan Tanah )
nurulamin@johor.gov.my
13.  Puan Mysilah Norhazrin Binti Haini

Penolong Pengarah ( Hakmilik Strata )
mysilah@johor.gov.my
14. Puan Nurul Aishah Binti Mohamadon

Penolong Pengarah (Pendaftaran Hakmilik)
nurul.aishah@johor.gov.my
15.  Puan Nur Salwani Binti Mislan

Penolong Pengarah ( Pendaftaran Hakmilik II )
nursalwani@johor.gov.my
16. Encik Amirul Hafiz Bin Jalil

Penolong Pengarah ( Pelupusan , Penguatkuasaan & Teknikal )
amirul.hafiz@johor.gov.my
17.  Puan Azreen Bte Osman

Pegawai Undang-undang
azreen.osman@johor.gov.my
 18.Puan Dewi Adharina Binti Mohd Yunus

Pegawai Tadbir (KPTG)
dewiadharina@johor.gov.my
19.Puan Norasidah Binti Mohd. Shah

Pegawai Tadbir (KPTG)
norasidah.shah@johor.gov.my

Ubah bahasa »
Saiz Font
Warna Latar belakang
Pentadbiran Tanah Johor