• Emailptgj@johor.gov.my
  • AddressBangunan Dato' Mohamad Salleh Perang, Kota Iskandar, Peti Surat 718, 79576 Iskandar Puteri, Johor Darul Ta'zim.
  • Emailptgj@johor.gov.my
  • AddressBangunan Dato' Mohamad Salleh Perang, Kota Iskandar, Peti Surat 718, 79576 Iskandar Puteri, Johor Darul Ta'zim.

Direktori Pegawai

BILSENARAI PEGAWAI
1. Yang Berhormat Dato’ Haji Ashari Bin Kasnan

Pengarah Tanah Dan Galian Johor
ashari@johor.gov.my
2. Encik Mohd Masni bin Wakiman

Timbalan Pengarah I ( Pengurusan/ Pembangunan )
mohd.masni@johor.gov.my
3. Puan Hajah Zihan binti Ismail

Timbalan Pengarah II ( Pendaftaran )
zihan@johor.gov.my
4. Encik Mohd Haniff bin Ahmad

Ketua Penolong Pengarah ( Pembangunan Tanah )
mohd.haniff@johor.gov.my
5.  Puan Nurul Aishah Binti Mohamadon

Ketua Penolong Pengarah ( Pendaftaran Hakmilik )
nurul.aishah@johor.gov.my
6.  Encik Khairul Izwan bin Maskan

Ketua Penolong Pengarah ( Hakmilik Strata )
khairul.izwan@johor.gov.my
7.  Puan Puteri binti Ab. Rahaman

Ketua Penolong Pengarah ( Pelupusan ,Penguatkuasaan & Teknikal)
puteri@johor.gov.my
8.  Encik Mahathir bin Abdul Shukor

Ketua Penolong Pengarah ( Hasil dan Teknologi Maklumat )
mahathir@johor.gov.my
9.  Puan Raja Emy Arfah binti Raja Abd Rahman

Pegawai Teknologi Maklumat
rajaemy@johor.gov.my
10. Puan Lydia Binti Salleh

Pegawai Undang-Undang
lydia.salleh@johor.gov.my
11. Puan Nur Afiqah Radhiah Binti Zainurin

Pegawai Undang-Undang
afiqah.radhiah@johor.gov.my
12.  Encik Amirul Hafiz Bin Jalil

Penolong Pengarah ( Pembangunan Tanah )
amirul.hafiz@johor.gov.my
13.  Puan Mysilah Norhazrin Binti Haini

Penolong Pengarah ( Hakmilik Strata )
mysilah@johor.gov.my
14.  Encik Md Hasanuddin Bin Mohmad Hasim

Penolong Pengarah (Pendaftaran Hakmilik l )
hasanuddin@johor.gov.my
15.  Puan Nur Salwani Binti Mislan

Penolong Pengarah ( Pendaftaran Hakmilik II )
nursalwani@johor.gov.my
16. Encik Muhamad Hafiz Bin Mokrey

Penolong Pengarah ( Audit Pengurusan )
hafiz.mokrey@johor.gov.my
17.Puan Azura Shahira Binti Azahar

Penolong Pengarah ( Khidmat Pengurusan )
azura.azahar@johor.gov.my
18.  Puan Azreen Bte Osman

Pegawai Undang-undang
azreen.osman@johor.gov.my
 19.Puan Dewi Adharina Binti Mohd Yunus

Pegawai Tadbir (KPTG)
dewiadharina@johor.gov.my
20.Puan Norasidah Binti Mohd. Shah

Pegawai Tadbir (KPTG)
norasidah.shah@johor.gov.my

Ubah bahasa ยป
Skip to content